تنها با دو کلیک ب هزینه نهایی برسید
 • برای تعمیر تلویزیون تی سی ال کافیست در ابتدا از بین ایراد های زیر قطعه اسیب دیده را تشخیص و بر روی ان کلیک کنید

👇 ایرادهای رایج قطعات تلویزیون تی سی ال

مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران

تفاوتی نمی کند که تلویزیون تی سی ال شما چه مدلی است و آن را از کجا خریداری کرده اید. مهم این است که در زمان خرابی و ایجاد مشکلات بتوانید آن را به بهترین مراکز برای تعمیر بسپارید. تلویزیون تی سی ال هم مانند هر نوع برند دیگری ممکن است دچار خرابی شود. 

شناخت نوع مشکل در درجه اول بسیار اهمیت دارد. اگر کارشناس تعمیرات نتواند به عیب یابی صحیح مشکل ایجاد شده بپردازد، مشکلات بسیار زیادی برای تلویزیون tcl شما به وجود می آید. در ادامه بهتر است اطلاعات بیشتری در مورد تلویزیون تی سی ال به شما بدهیم.

سیاه شدن تصویر تلویزیون تی سی ال به چه علت است؟

 

مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال

انواع مشکلات و خرابی ها در تعمیرات تلویزیون tcl

در چند سال گذشته ساخت تلویزیون های هوشمند تی سی ال با ساختار ها و قابلیت های متفاوت ایجاد شده است. این تلویزیون ها دارای قابلیت های گسترده هستند و قطعات آنها بسیار حساس می باشد. 

گاهی اوقات ممکن است تلویزیون tcl شما دچار خرابی شود و یا نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی داشته باشد.

در این موارد اگر شما در تهران زندگی میکنید، بهترین کار این است که با مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران تماس بگیرید. کارشناسان مشکل به وجود آمده را در کمترین زمان ممکن برای شما برطرف می نمایند. در ادامه می خواهیم بدانیم که چه نوع مشکلاتی ممکن است برای تلویزیون تی سی ال به وجود بیاید.

مرکز تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران

 • روشن نشدن تلویزیون TCL

اگر تلویزیون تی سی ال خاموش و روشن می شود، در واقع برد اصلی دچار مشکل شده است. اگر به طور خود به خود تلویزیون خاموش روشن می شود و هاله ای بر روی تصویر ایجاد شود، به احتمال زیاد در بک لایت تلویزیون مشکلی به وجود آمده است.

 • دیر روشن شدن تلویزیون

اگر تلویزیون تی سی ال شما دیر روشن می شود به احتمال زیاد مشکلی در کابل برد اصلی به وجود آمده است.

 • تاریک و روشن شدن تلویزیون

گاهی هم پیش می‌آید که تصویر از قسمت بالا تاریک و روشن می شود و یا تصویر به حالت دو تایی می شود. در این صورت هم به احتمال زیاد مشکل در پنل تلویزیون تی سی ال است.

 • قطع شدن تصویر

اگر تصویر در تلویزیون تی سی ال قطع میشود و از حالت استندبای خارج می شود، مشکل از برد اصلی است.

 • تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد!

در این صورت که تلویزیون دارای صدا است، اما تصویر وجود ندارد، ممکن است در بک لایت تلویزیون مشکلی به وجود آمده باشد.

نکاتی در مورد تعمیر تلویزیون تی سی ال

نکات طلایی در نگهداری از تلویزیون تی سی ال

 • اگر تمایل دارید که عمر تلویزیون تی سی ال خود را افزایش دهید، به شما توصیه می کنیم که حتما در هنگام استفاده از تلویزیون این نکات را رعایت کنید.
 • تلویزیون تی سی ال خود را در مکانی قرار دهید که نور مستقیم آفتاب به آن نتابد.
 •  به طور کلی نور کمتری بر روی صفحه تلویزیون بتابد.
 • تلویزیون خود را در مکانی بگذارید که از رطوبت، رادیاتور ها و دستگاه های حرارتی به دور باشد.
 • به سوراخ های تهویه پشت تلویزیون توجه داشته باشید که با چیزی پوشانده نشوند، زیرا باید تبادل حرارتی انجام شود.
 • به حفظ فاصله تلویزیون تا دیوار هم توجه داشته باشید، زیرا گردش آزادانه هوا بسیار اهمیت دارد.
 • تلویزیون تی سی ال را با تمیز کننده های شیمیایی به هیچ عنوان تمیز نکنید، زیرا باعث آسیب رسیدن به پنل تلویزیون شما می شود.
 • هیچ گونه ضربه ای نباید به تلویزیون، به خصوص تلویزیون های ال ای دی وارد شود.
 • حتماً از یک محافظ و یا ترانس برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان‌های برق استفاده کنید.

به طور کلی زمانی که این موارد را به خوبی رعایت کنید، تلویزیون TCLشما عمر بیشتری پیدا می‌کند و کمتر دچار خرابی و مشکلات می شود. اما در هر صورت اگر با مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد، می توانید به مرکز تعمیر تلویزیون TCL در تهران تماس بگیرید.

هزینه های تعمیر تلویزیون تی سی ال

هزینه های تعمیرات تلویزیون تی سی ال بستگی به این موضوع دارد که تلویزیون شما ال ای دی و ال سی دی باشد به طور کلی برای انجام تعمیرات ابتدا باید به مراکز معتبر و با سابقه مانند تی وی مارستان که یکی از مراکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران است، تماس بگیرید. کارشناسان و متخصصان حرفه ای در این مجموعه به صورت شبانه روزی در حال پاسخگویی به مشتریان هستند. در ابتدا تماس تلفنی و مشاوره به شما داده می شود. 

اگر مشکل تلویزیون تی سی ال شما جزئی باشد، کارشناسان این مجموعه به شما کمک می‌کنند که خودتان مشکل را برطرف نمایید. در غیر این صورت تکنسین حرفه ای در کمترین زمان ممکن برای تعمیرات تلویزیون شما در تهران حضور می یابد. 

نکته قابل توجه این است که دستمزد تعمیر تلویزیون تی سی ال در مرکز تی وی مارستان بسیار مناسب است.

 

بررسی ویژگی های تلویزیون tcl 

شرکت تی سی ال در سال ۱۹۸۱ تاسیس شده است که فعالیت خود را در ابتدا تنها در لوازم خانگی و تولید نوار ضبط شروع کرد. در ادامه فعالیت های خود در زمینه های موبایل، تلفن، تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، لوازم خانگی و … هم پرداخته است.

 جالب است بدانید که در حال حاضر این مجموعه ۷۵ هزار نفر پرسنل، ۲۳ مرکز تحقیق و توسعه و ۲۱ کارخانه دارد. بیش از ۸۰ کشور دفاتر فروش این شرکت وجود دارد و  بیشتر از ۱۶۰ کشور و منطقه را در دنیا پوشش می دهد.  فروش تلویزیون ال سی دی شرکت تی سی ال مقام سوم را در دنیا دریافت کرد.

 

آشنایی با نمایندگی تعمیرات تی وی مارستان 

تی مارستان مرکز تعمیر تلویزیون TCL در محل شما با گارانتی 6 ماه است. با ارائه گارانتی خدمات متخصصان حاضر در واحد تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران در ابتدا به عیب یابی و بررسی دقیق دستگاه تلویزیون تی سی ال شما می پردازد. به این صورت که در مرحله اول قطعه معیوب مورد بررسی قرار می گیرد. همانطور که می دانید مهمترین بخش در فرایند تعمیرات تلویزیون عیب یابی می باشد.

فرایند تعمیر تلویزیون پس از مرحله عیب یابی آغاز می شود. تعمیرات در واحد تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران با استفاده از بهترین ابزار آلات توسط بهترین متخصصان در  تی وی مارستان انجام می شود.

 تمامی تلویزیون های tcl پس از عیب یابی و تعمیرات تست می‌شوند و در نهایت در صورت عملکرد صحیح به مشتریان تحویل داده می شوند.   امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد تعمیر تلویزیون TCL در تهران به دست آورده باشید.