تنها با دو کلیک به هزینه نهایی برسید
مشاوره رایگان با تکنسین متخصص مجموعه تی وی مارستان
993 75 75 0912
  • برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن کافیست در ابتدا از بین ایراد های زیر قطعه اسیب دیده را تشخیص و بر روی ان کلیک کنید

👇 ایراد های رایج قطعات تلویزیون ایکس ویژن 

اگر شما هم به تازگی یا از قبل تلویزیون ایکس ویژن تهیه کردید، احتمالا برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن دچار چالش های شده اید. تلویزیون X vision هم مانند هر نوع برند دیگری ممکن است دچار مشکلات و خرابی شود.

تلویزیون های ایکس ویژن مانند برند های دیگر به چهار دسته کلی  4k، Full HD، LED و Smart‌ تقسیم بندی می شوند . در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در محل و در تعمیرگاه یا نمایندگی و هزینه های تعمیرات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم . با ما در تی وی مارستان مرکز تخصصی تعمرات تلویزیون همراه باشید.

سیاه شدن تصویر تلویزیون ایکس یژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران

هنگام خرابی تلویزیون ایکس ویژن چه کاری انجام دهیم؟ 

در این مطلب می خواهیم به شما توضیح دهیم که در هنگام خرابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل باید به کجا مراجعه کنید؟  در واقع انتخاب یک نمایندگی خوب و معتبر در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بیش از هر چیزی اهمیت دارد. همانطور که می‌دانید تماشای تلویزیون یکی از لذت بخش ترین کار های روزانه ما به حساب می آید.

زمانی را تصور کنید که تلویزیون شما دچار مشکل شده است، در این صورت حسابی کلافه میشوید و می خواهید که هر چه زودتر برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

در ادامه می خواهیم به سریع ترین شکل ممکن به بررسی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بپردازیم. با تی وی مارستان با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی به دست آورید.

خرابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

در این مطلب می خواهیم به شما توضیح دهیم که در هنگام خرابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل باید به کجا مراجعه کنید؟  در واقع انتخاب یک نمایندگی خوب و معتبر در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بیش از هر چیزی اهمیت دارد. همانطور که می‌دانید تماشای تلویزیون یکی از لذت بخش ترین کار های روزانه ما به حساب می آید.

زمانی را تصور کنید که تلویزیون شما دچار مشکل شده است، در این صورت حسابی کلافه میشوید و می خواهید که هر چه زودتر برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

در ادامه می خواهیم به سریع ترین شکل ممکن به بررسی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بپردازیم. با تی وی مارستان با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی به دست آورید.

چه مشکلاتی را می توانید به مرکز تی وی مارستان بسپارید

هر مشکلی که برای تلویزیون ایکس ویژن شما پیش بیاید را می توانید به مرکز تی وی مارستان بسپارید. این مرکز از تکنسین های حرفه ای و با سابقه تشکیل شده است.

شما می توانید تنها با یک تماس با این مرکز درخواست تکنسین در کارشناسی تغییرات برای تلویزیون خود در محل داشته باشید. خبر خوب این است که ۶ ماه گارانتی در محل تضمین بسیار خوبی برای سلامت تلویزیون شما بعد از تعمیر است. در ادامه به بررسی موارد مختلفی در مورد مشکلات احتمالی پیش آمده در تلویزیون ایکس ویژن می پردازیم.

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل

  • سوختگی پیکسل 

پیکسل ها تصاویر را تشکیل می‌دهند. معمولاً سوختن پیکسل در صفحه نمایش تلویزیون ها پیش می آید. این مشکل حسابی اذیت کننده است. قطعاً شما هم دلتان نمی خواهد زمانی که به تماشای تلویزیون می پردازید، نقاط مشکی یا سبز را در وسط صفحه نمایش خود مشاهده کنید.

تکنسین تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل ابتدا از سوختگی پیکسل تلویزیون شما اطمینان حاصل می کند. زمانی که از این مشکل مطمئن شدین به بررسی و تعمیر آن می پردازند.

زمانی که شما با مرکز تی وی مارستان تماس می گیرید،کارشناسان ابتدا شما را راهنمایی می‌کنند تا در صورت امکان خود شما مشکل را برطرف نمایید. جالب است بدانید که گاهی کثیفی صفحه نمایش می تواند شما را به اشتباه بیندازد که شاید پیکسل تلویزیون دچار سوختگی شده است.

  •  بررسی اختلالاتی در نمایش رنگ 

گاهی ممکن است متوجه شوید که تلویزیون ایکس ویژن شما رنگ ها را به درستی نشان نمی دهد، در این صورت قطعات تلویزیون نیاز به تعمبرات دارد. البته بعضی اوقات ممکن است این تغییر رنگ ها تنها در برخی مواقع ایجاد شوند. به همین علت ممکن است در ابتدا متوجه خرابی و مشکلاتی در نمایش رنگ نشوید،زیرا در ابتدا تنها یک رنگ تلویزیون دچار ایراد می شود.

به طور کلی اگر به تعمیر تلویزیون خود نپردازید، به مرور زمان این مشکل بیشتر خواهد شد. البته نیاز نیست که خیلی هم نگران باشید، زیرا اختلال در رنگهای تصویر مشکل آنچنانی نیست و به راحتی توسط متخصصین تی وی مارستان  برطرف می شود.

  • صفحه نمایش تار

از دیگر مشکلات رایج تلویزیون ها می توان به صفحه نمایش تار اشاره کرد. در این صورت کیفیت تصویر به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و جزئیات کوچک را از دست خواهید داد. در این صورت تماشای تلویزیون نمی تواند برای شما لذت بخش باشد و حتی ممکن است حسابی هم کلافه شوید. می خواهیم بدانیم که چطور میتوان به تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران با صفحه نمایش تار پرداخت؟

سیگنال دریافتی استاندارد دیجیتالی اگر p480 باشد، این مشکل ممکن است به وجود بیاید. اختلافی بین رزولوشن تصویر و نمایش به وجود می آید. سیگنال های دیجیتالی دریافت شده از تلویزیون شما تحت تاثیر آب و هوا قرار دارند. به همین علت تغییرات آب و هوا هم می تواند علتی برای صفحه نمایش تار باشد. به طور کلی خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون x vision  نمایش تار به راحتی توسط متخصصین و تکنسین های نی وی مارستان با گارانتی ۶ ماه در محل انجام می شود.

محو شدن تصویر تلویزیون  

زمانی را تصور کنید که تلویزیون شما روشن باشد، اما در برخی موارد تصاویر حالت محو داشته باشند. در این صورت نمی توانید به خوبی به تماشای تلویزیون بپردازید.

زمانی که این مشکل برای تلویزیون ایکس ویژن شما به وجود بیاید، باید خیلی سریع به تعمیرات تلویزیون بپردازید.  شما نمی توانید نسبت به لکه های  محوی که در تلویزیون شما نشان داده می شوند، بی تفاوت باشید. زیرا آنها به هر حال شما را آزار می دهند.

معمولاً محو بودن تصویر تلویزیون هم یکی از مشکلات رایج در تلویزیون ها به حساب می آید و به دنبال آن ممکن است مشکلات دیگری هم به وجود بیاید. برای مثال ممکن است زمانی که تلویزیون خود را روشن می نمایید، تصویر شما در ابتدا رو به سیاهی برود.

معمولاً نقص در نور پس زمینه یکی از علت های آن است.  در این صورت تلویزیون شما نیاز به تعمیرات اصولی دارد. برای تعمیر تلویزیون xvision در منزل میتوانید با نمایندگان و تکنسین های تی وی مارستان تماس بگیرید.

چرا باید تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن خود را به مرکز تی وی مارستان بسپارید؟ 

از تجهیزات ارزشمند تکنولوژی می توان به تلویزیون اشاره کرد. این روزها تلویزیون قیمت بسیار بالایی هم دارد. به همین علت کاملاً طبیعی است که شما نخواهید تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن خود را به هرکسی بسپارید.

در واقع سپردن تعمیرات تلویزیون به افراد غیر حرفه ای باعث می شود که شما هزینه های بیشتری را انجام دهید، زیرا ممکن است در تلویزیون شما مشکلات بیشتری ایجاد شود. در ادامه می خواهیم بدانیم که چرا می توانید به مرکز تعمیرات تی وی مارستان اطمینان کنید؟

تعمیر تلویزیون x vision در منزل

  • سال ها تجربه فعالیت حرفه‌ای

زمانی که صحبت از تعمیرات میشود، تجربه بیش از هر چیزی اهمیت دارد. کارشناسان مجموعه تی وی مارستان دارای چندین سال سابقه کاری موفق هستند.

  • خدمات در محل

دیگر نیازی نیست که مانند گذشته شما تلویزیون خود را به مرکز تعمیرات ببرید، خیلی راحت می‌توانید با کارشناسان تی وی مارستان تماس بگیرید.۶ ماه گارانتی تعمیرات در محل هم به شما ارائه داده می شود.

  • سرعت تعمیرات بالا

سرعت تعمیرات بالا یکی از مواردی است که رضایت مشتریان را از مجموعه تی وی مارستان جلب کرده است. همانطور که می‌دانید تلویزیون تنها وسیله ای است که بیشتر افراد خانواده را دور هم جمع می کند و اگر نباشد حسابی حوصله مان سر میرود. به همین علت کارشناسان در مجموعه تی وی مارستان این موضوع را کاملا درک می کنند. در کمترین زمان ممکن بهترین تلویزیون ایکس ویژن شما می‌پردازند.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد تعمیر تلویزیون x vision به دست آورده باشید.