تی وی مارستان
|
دو کلیک نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی
دو کلیک نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی ، گوشی
مشاوره رایگان با تکنسین متخصص مجموعه تی وی مارستان
993 75 75 0912
  • برای تعمیر تلویزیون ال جی کافیست در ابتدا از بین ایراد های زیر قطعه اسیب دیده را تشخیص و بر روی ان کلیک کنید

👇 ایراد های رایج قطعات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی ( LG ) در تهران

با افتخار به اطلاع می رسانیم مجموعه تی وی مارستان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران ، آماده‌ی ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در محل شما می‌باشد .

ما با بیش از چندین دهه تجربه در این حوزه ، به عنوان نمایندگی معتبر تعمیر تلویزیون ال جی شناخته می‌شویم . تیم ما از متخصص و باتجربه ترین تکنسین ها برخوردار است و با استفاده از جدیدترین ابزارها و تجهیزات ، بهترین خدمات تعمیر تلویزیون ال جی را ارائه می‌دهد . ما به دلیل اهمیت دادن به رضایت مشتریانمان ، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مشکلات تلویزیون شما را به صورت کامل و با دقت برطرف نماییم . از شما دعوت می‌کنیم تا از خدمات طلایی ما استفاده کنید و به ما اجازه دهید با تخصص و تجربه خود ، شما را در بازیابی عملکرد تلویزیونتان همراهی کنیم . 

ما در تمام مناطق 22 گانه تهران خدمات تعمیر تلویزیون ال جی ارائه می‌دهیم . با استفاده از دسته‌بندی‌هایی که در ادامه متن برای ایرادات متداول تلویزیون ال جی ارائه داده‌ایم ، می‌توانید به سرعت و سادگی به ایراد دستگاه خود پی ببرید و بدون هدردادن وقت ، اطلاعاتی درباره چگونگی و هزینه نهایی تعمیر تلویزیون ال جی خود به دست بیاورید .

با توجه به تخصص و تجربه بالای تکنسین های ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی ، می‌توانیم مشکلات شما را با دقت و سرعت تشخیص داده و به تعمیر آنها بپردازیم و سپس با ارائه گارانتی شش ماهه کتبی ، به شما اطمینان حاصل دهیم که تعمیر تلویزیون ال جی شما به بهترین حالت ممکن صورت گرفته است .

از شما دعوت می‌کنیم تا از خدمات ما در مجموعه تی وی مارستان بهره‌ مند شوید . ما متعهدیم که بهترین خدمات را با کمترین قیمت به شما ارائه دهیم . منتظر تماس شما هستیم تا بتوانیم شما را در تعمیر تلویزیون ال جی خود همراهی کنیم .

فهرست مطالب

خرابی بکلایت تلویزیون ال جی

بکلایت در تلویزیون های ال جی یک قطعه مصرفی است . که حدود 10000 ساعت عمر مفید این قطعه است . و در صورت تمام شدن مدت زمان مصرف ، عمر این قطعه به پایان می رسد و عملکرد تلویزیون ال جی شما را مختل میکند .

در صورت تمام شدن عمر این قطعه ایراد های مختلفی در تلویزیون ال جی شما رخ میدهد که در ادامه مطلب به انواع این ایراد ها می پردازیم :

در صورت ایجاد هاله های تاریکی به صورت دایره در تصویر و یا به صورت مستطیلی در عرض و یا طول تصویر ، بکلایت تلویزیون شما نیم سوز شده است .

یکی دیگر از ایراد های ایجاد شده تلویزیون ال جی در صورت خرابی بکلایت ، نداشتن تصویر و داشتن صدا می باشد . در این حالت تعداد زیادی از ال ای دی های موجود در تلویزیون شما سوخته و برای جلوگیری از خرابی بیشتر ، تلویزیون به صورت خودکار بکلایت را خاموش میکند و شما قادر به مشاهده تصویر نمی باشید و یا تصویر را بسیار تاریک مشاهده میکنید . اگر تلویزیون ال جی شما این ایراد را دارد نور چراغ قوه را هنگامی که تلویزیون روشن است روی صفحه بگذارید و به دنبال تصویری حتی تاریک باشید در صورت مشاهده تصویر ، بکلایت تلویزیون ال جی شما سوخته و نیازمند به تعویض این قطعه در نمایندگی ال جی می باشد .

خرابی بکلایت ال جی تعمیر تلویزیون ال جی

مجموعه تی وی مارستان برای راحتی شما در تعمیر تلویزیون ال جی ، پس از ثبت درخواست از طریق تماس با کال سنتر های مجموعه و یا ثبت درخواست در سایت مجموعه ، به سرعت تکنسین های ماهر و مجرب خود را به محل شما اعزام میکند ، تا عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی شما را با دقت و سرعت زیاد انجام دهند .

در این مجموعه از قطعات اورجینال استفاده می شود و پس از انجام کار ضمانت شش ماهه کتبی در اختیار شما قرار میگیرد ، تا شما با خیال راحت ، سالیان سال از تماشای تلویزیون خود لذت ببرید .

خرابی مین برد تلویزیون ال جی

خرابی مین برد ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

مین برد اصلی ترین برد استفاده شده در تلویزیون ال جی می باشد . وظیفه اصلی این برد مدیریت عملکرد تلویزیون می باشد و در صورت ایجاد خرابی می تواند درعملکرد تمام قسمت های تلویزیون نقص ایجاد کند . در ادامه مطلب به برخی ایراد های ایجاد شده در صورت خرابی مین برد می پردازیم :

اگر تلویزیون ال جی شما روشن نمی شود ولی چراغ استند بای روشن است ، احتمال خرابی مین برد وجود دارد . در این صورت تلویزیون را به مدت پنج دقیقه از برق بکشید و سپس ، دومرتبه به برق بزنید . در این صورت احتمال ریست شدن خودکار تلویزیون و رفع ایراد وجود دارد . توجه داشته باشید که این یک روش برای بازیابی دستگاه شماست ، در صورت درست نشدن عملکرد دستگاه تان می توانید با کال سنتر های مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید و در صورت برطرف نشدن ایراد با اعزام تکنسین های مجرب مجموعه به محل شما ، مراحل تعمیر تلویزیون ال جی برای شما صورت می گیرد .

یکی دیگر از ایراد های ایجاد شده در صورت خرابی مین برد ، عملکرد با تاخیر ( هنگی ) تلویزیون می باشد . معمولا این ایراد در تلویزیون های هوشمند ال جی ایجاد می شود و دلیل اصلی آن وارد شدن ویروس از طریق یو اس بی آلوده ، یا استفاده از سایت ها و برنامه های آلوده به ویروس می باشد .

در این حالت شما می توانید وارد تنظیمات تلویزیون شوید و با انتخاب بازگشت به تنظیمات کارخانه تلویزیون خود را ریست کنید .

توجه : در صورت ریست کردن تلویزیون ال جی خود تمامی برنامه های نصب شده و یا اطلاعات ثبت شده در تلویزیون پاک می شود . در صورت نیاز از تلویزیون خود بک آپ بگیرید .

اگر پس از ریست کردن تلویزیون ال جی خود ایراد شما حل نشد با تماس با کال سنتر های مجموعه و استفاده از مشاوره رایگان ایراد دستگاه خود را حل کنید .

ریست کردن ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی
تست ورودی ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

یکی دیگر از ایراد های ایجاد شده ، گیر کردن در لوگوی تلویزیون می باشد .

این ایراد به این صورت است که هنگام روشن کردن تلویزیون لوگو ال جی می آید و در همان مرحله تلویزیون می ماند و دیگر هیچ عملکردی ندارد .

در صورت مشاهده این خرابی با تماس با کال سنتر های مجموعه و ثبت درخواست خرابی ، تکنسین های ماهر در این زمینه به محل شما اعزام می شوند تا دستگاه شما را به حالت اولیه برگردانند .

اگر تلویزیون شما هر کدام از ورودی های پخش تصویر را نمایش نمی دهد باز هم احتمال خرابی مین برد وجود دارد .

منظور از نمایش ندادن ورودی های تصویر ، نشان ندادن ورودی های اچ دی ام آی ( HDMI ) ، ای وی ( AV ) و یا حتی آنتن می باشد .

در این صورت ابتدا کابل های مربوطه راتست کنید که به درستی در ورودی ها قرار گرفته شده باشند ، سپس از سلامت کابل ها اطمینان حاصل کنید و در صورت امکان ، دستگاه های ثانویه ( مانند ریسیور ، سینما خانواده و … ) را در تلویزیون دیگری تست کنید .

در صورت چک کردن تمام مراحل و رفع نشدن ایراد با تماس با کال سنترهای مجموعه از مشاوره رایگان استفاده کنید و در صورت نیاز با ثبت درخواست تعمیر ، تکنسین های مجرب مجموعه به محل شما اعزام می شوند و روند تعمیر تلویزیون ال جی را برای شما انجام می دهند .

نداشتن صدا در تلویزیون ال جی

در صورت نداشتن صدا در تلویزیون ال جی ابتدا باید فعال نبودن دکمه میوت را چک کنید سپس ورودی های دیگر راچک کنید که مطمئن شوید تمامی ورودی ها صدا ندارد و ایراد نداشتن صدا از تلویزیون ال جی می باشد .

سپس یک هدفون یا هندزفری را در ورودی ای یو ایکس ( AUX ) بگذارید و ببینید صدا از طریق هندزفری دارید یا نه . در صورت داشتن صدا احتمال خرابی اسپیکر ها می باشد و در صورت نداشتن صدا احتمال خرابی آیسی صدای دستگاه می باشد .

ولی شما نگران این ایراد نباشید ، در صورت خرابی هر کدام از این قسمت ها شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره ، خرابی دستگاه خود را ثبت کنید تا تکنسین های مجرب مجموعه به محل شما اعزام شوند و مراحل تعمیر تلویزیون ال جی را برای شما انجام دهند .

بی صدا بودن ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

خرابی برد پاور تلویزیون ال جی

خرابی برد پاور ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

برد پاور در تلویزیون ال جی وظیفه برق رسانی به تمام قسمت های تلویزیون را دارد و در صورت خرابی ایراد های متفاوتی را میتواند در دستگاه شما ایجاد کند که در ادامه مطلب به آنها پرداخته ایم :

اصلی ترین علت خرابی برد پاور ایجاد نوسانات برقی می باشد . و برای جلوگیری از خرابی این قطعه استفاده از محافظ برق می تواند بسیار کمک کند .

مواردی که هنگام خرابی برد پاور مشاهده می کنید در ادامه مطلب گفته شده است :

اگر تلویزیون ال جی شما روشن نمی شود و چراغ استند بای ندارد ابتدا کابل برق تلویزیون را چک کنید و در صورتی که از محافظ برق و یا سیم سیار استفاده می کنید آنها را حذف کنید و مستقیم تلویزیون را به برق بزنید اگر هنوز مشکل تلویزیون ال جی شما حل نشده با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ثبت درخواست خرابی برای تعمیر تلویزیون ال جی ، تکنسین های متخصص و مجرب مجموعه تی وی مارستان را در محل خود حاضر می کنید .

ایراد مشاهده شده دیگر در خرابی برد پاور تلویزیون ال جی روشن نشدن بکلایت تلویزیون می باشد و علائم این ایراد همانند خرابی بکلایت می ماند که در قسمت خرابی بکلایت به آن پرداخته ایم . با این تفاوت که در این حالت بکلایت نسوخته و فقط برق مورد نیاز برای روشن شدن بکلایت در دسترس نمی باشد . برای تشخیص این سبک از خرابی نیازمند به تخصص و تجربه فراوان است . که تکنسین های مجموعه تی وی مارستان به دلیل داشتن تجربه و تخصص زیاد می توانند به راحتی این ایراد را تشخیص داده و در تعمیر تلویزیون ال جی به شما کمک کنند .

خرابی یا شکستگی پنل تلویزیون ال جی

پنل ، همان صفحه نمایش مشکی در تلویزیون می باشد که شما تصویر را در آن می بینید . این قطعه با ارزش ترین قطعه در تلویزیون ال جی می باشد که وظیفه نمایش تصویر به شما را دارد .

پنل تلویزیون قطعه ای بسیار حساس می باشد که در صورت وارد شدن ضربه به آن به راحتی دچار شکستگی می شود . در نتیجه باید در محافظت از این قطعه کوشا باشید . اگر بچه کوچک در منزل دارید حتما از محافظ پنل استفاده کنید .

در صورت شکستن پنل هیچ راه تعمیری وجود ندارد و پنل تلویزیون باید تعویض شود . ولی به دلیل قیمت این قطعه معمولا تعویض پنل صرفه اقتصادی ندارد . اگر پنل تلویزیون ال جی شما شکسته ابتدا با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و با مشاوره و دریافت هزینه نهایی تعویض پنل ، درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های مجرب ما تعویض پنل تلویزیون ال جی شما را انجام دهند .

شکستگی پنل ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی
خرابی پنل ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

دلیل خرابی پنل در تلویزیون ال جی آبخوردگی و یا در معرض رطوبت قرار دادن آن می باشد .

در صورت خرابی پنل شما ایراد های مختلفی را مشاهده می کنید که در ادامه مطلب به آن پرداخته ایم :

اگر در تصویر خط های عمودی و یا افقی به صورت ممتد مشاهده میکنید و یا رنگ های تصویر به هم ریخته است و شبیه عکس های نگاتیو در زمان قدیم می باشد و یا صدا دارید ، نور هم دارید ولی تصویری مشاهده نمی کنید ، احتمال خرابی پنل در تلویزیون ال جی شما وجود دارد .

در صورت مشاهده چنین مواردی در پنل تلویزیون ال جی ، تلویزیون خود را به سرعت خواموش کنید و با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید تا از خرابی بیشتر پنل تلویزیون جلوگیری کنند و با اعزام تکنسین به محل شما ، به سرعت مراحل تعمیر تلویزیون ال جی را انجام داده و عملکرد دستگاهتان را به حالت اول برگردانند .

مجموعه تی وی مارستان با استفاده از تکنسین های متخصص و مجرب و دستگاه های بروز و دقیق ( دستگاه باندینگ و لیزر ماشین ) برای تعمیر پنل تلویزیون ال جی می تواند بهترین خدمات با کمترین هزینه را به شما ارائه بدهد .

روش های نگهداری صحیح از تلویزیون ال جی

1.انتخاب محیط مناسب برای نصب تلویزیون ال جی

مکان مناسب نصب تلویزیون با توجه به چیدمان وسایل محل موردنظر و نقشه ساختمان متفاوت است ما در این مطلب مواردی که باید رعایت شود را اطلاع رسانی میکنیم .

با توجه به تجربه های نصاب های مجموعه برای آسیب نرسیدن به تلویزیون باید هنگام نصب به موارد های زیر توجه کنید :

از قرار گرفتن تلویزیون زیر کولر گازی خودداری کنید زیرا با کوچک ترین برگشت آب تلویزیون شما دچار خرابی می شود همچنین از قرار دادن تلویزیون کنار منبع های گرمایشی و یا گلدان ویا بخور و … باید خودداری کنید زیرا گرمای مستقیم و رطوبت ، آسیب های زیادی را میتواند به تلویزیون شما برساند .

محیط نا مناسب ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

2.استفاده از محافظ برق برای تلویزیون ال جی

محافظ برق ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

استفاده از محافظ برق برای جلوگیری از نواسانات موجود در برق بسیار ضروری است . در برد های تلویزیون از قطعات ای ام دی و حساس استفاده شده است و در صورت وجود نوسانات برقی این قطعات از کار می افتد و باعث اخلال در عملکرد تلویزیون شما می شود .

در صورت استفاده از محافظ برق به نکته زیر توجه کنید :

به هیچ عنوان از محافظ برقی که برای تلویزیون استفاده میکنید انشعاب نگیرید . انشعاب نگرفتن به این معناست که از وسایلی که جریان زیاد میکشند ( مانند : جاروبرقی ، بخاری برقی ، اتو و … ) در آن محافظ استفاده نکنید .

استفاده از بیشترین حالت عمر تلویزیون ال جی

با توجه به تحقیقات مجموعه تی وی مارستان متوجه بر این شدیم که دمای بالا در تلویزیون ، باعث خرابی زود هنگام تلویزیون می شود . پس با رعایت موارد گفته شده در ادامه مطلب می توانید بهترین کارایی را از تلویزیون ال جی خود دریافت کنید .

همان طور که در متن بالا گفته شده از قرار گرفتن تلویزیون در مکانی که گرمای مستقیم به آن وارد میشود جلوگیری کنید تا دمای تلویزیون بالا نرود.

یکی دیگر از عواملی که باید رعایت شود این است که تلویزیون خود را برای مدتی طولانی روشن نگذارید و حداکثر پس از 2 ساعت استفاده از تلویزیون خود ، آن را به مدت 5 دقیقه خاموش کنید تا خنک شود . گرمای ایجاد شده از ال ای دی های تلویزیون بسیار بالا می باشد و در صورت خنک نشدن می تواند به صورت ضریبی از عمر تلویزیون شما بکاهد .

استفاده صحیح ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

مجموعه تی وی مارستان امکانی را برای راحتی مشتریان خود ایجاد کرده است ، تا در صورت نیاز مشتریان خود به تعمیر تلویزیون ال جی ، تکنسین های متخصص خود را به محل شما اعزام کند تا دیگر نیاز به جابه جایی تلویزیون برای انجام مراحل تعمیر تلویزیون ال جی نباشید .

راه های ارتباطی با مجموعه تی وی مارستان

راه های ارتباطی ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

اگر شما برای تعمیر تلویزیون ال جی خود نیاز به تعمیرگاهی مجهز و تکنسین های متخصص دارید ، می توانید از روش های زیر از مجموعه تی وی مارستان درخواست تعمیر تلویزیون ال جی کنید :

شما می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه از مشاوره رایگان استفاده کنید و در صورت نیاز درخواست تعمیر تلویزیون ال جی را ثبت کنید تا تکنسین متخصص به محل شما اعزام شود .

ویا می توانید با ثبت درخواست ، در قسمت تماس با ما ، درخواست تعمیر تلویزیون ال جی کنید تا تکنسین مورد نظر در محل شما حاضر شود .

ویا میتوانید با کلیک بر روی آیکون سمت چپ تصویر به صورت آنلاین از پشتیبانی درخواست تعمیر تلویزیون ال جی کنید که تکنسین های مجرب به محل شما اعزام شوند .

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
برند های تحت پوشش مجموعه تی وی مارستان