تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

امروزه می توانید حداقل یک تلویزیون در هر خانه پیدا کنید. به طوری که می توان تلویزیون را جزئی جدایی ناپذیر از اوقات فراغت و سرگرمی همه اعضای خانواده دانست. بنابراین آسیب دیدن و خرابی آن می‌تواند بسیار خسته کننده و آزاردهنده باشد.

برای تعمیر تلویزیون ال جی با ما تماس بگیرید

تعمیر تلویزیون ال جی در محل

اگرچه یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای تلویزیون ال‌جی است.  این برند معروف نیز می تواند آسیب ببیند و مشکلات مختلفی ایجاد کند. اما با وجود کارشناسان متخصص تلویزیون ال جی تی وی مارستان راه اندازی مجدد تلویزیون ال جی شما را بدون هیچ مشکلی بسیار سریع و مقرون به صرفه برای شما مشتریان گرامی است. در ادامه با تعمیر تلویزیون ال جی با ما همراه باشید.

خدمات دیگر ما :

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران

آشنایی با چند نمونه از مشکلات تلویزیون های ال جی که بدون تعمیر قابل رفع هستند

همانطور که می دانید عوامل زیادی بر قیمت نهایی تلویزیون تاثیر می گذارد. هر چه تلویزیون امکانات بیشتری ارائه دهد، صفحه نمایش بزرگتر و بهتر، خدمات پس از فروش و گارانتی بهتر، عمر طولانی تر و هزینه تعمیر کمتری دارا باشد، در نهایت قیمت بالاتری دارد. برند ال جی در تمام این زمینه ها بسیار ارزان تر از سایر برندهای خارجی مانند اپل، سامسونگ و سونی است. البته ال‌جی در مقایسه با مدل‌های نصب داخلی مانند X-Vision قیمت بالاتری دارد. در ادامه مشکلاتی که می توان بدون تعمیر حل کرد به آنها اشاره کرده ایم.

ناپدید شدن یک توپ یا شی در حین تماشای بازی. افراد یا اشیا سریعتر حرکت می کنند و حرکت مسدود می شود

 • تشخیص ندادن تفاوت بیین رنگ ها.
 • خطای موقعیت جغرافیایی.
 • نشان دادن پیغام .device is disconnected
 • نشان دادن پیغام Not Programmed در کار کردن برخی از اپلیکیشن ها.
 • نشان ندادن تصویر در حالت HDMI
 • خاموش و روشن شدن بی مورد به دلیل وصل کردن فلش دارای ویروس یا نوسانات برق.
 • قطع شدن ناگهانی تصویر در حالی که صدا هنوز پخش می شود.

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی در تهران

مین برد تقریباً به طور کامل مسئولیت پردازش تصویر و کنترل اجزای تلویزیون را بر عهده دارد. داشتن کوچکترین مشکلی در قطعات اصلی تلویزیون باعث می شود صفحه نمایش روشن نشود. اگر جریان برق در پاور تلویزیون شما وجود دارد و بعد از زدن دکمه پاور صفحه نمایش شما هیچ عکس العملی نشان نداد، بدانید مشکل از مین برد دستگاه شما است.

امکانات و لوازم بسیار حرفه ای و تخصصی در تعمیر مین برد تلویزیون لازم است. تکنسین های با تجربه ما با تهیه این امکانات تعمیرات مین برد دستگاه شما را در تهران انجام می دهند.

تعمیر مین برد ال جی

انجام تعمیرات فلت تلویزیون ال جی در تهران

در اکثر موارد فلت تلویزیون به علت نفوذ آب یا ضربه خوردن دستگاه، فلت آسیب می بیند. همین امر باعث می شود دستگاه سولفاته بزند و باعث قطع شدن تصویر تلویزیون شما بشود. تهیه دستگاه بندینگ از طرف شرکت برای رفع این مشکل است. این کار را نمی توان با دست انجام داد زیرافلت را فقط می توان با دستگاه بندینگ یا دستگاه تعویض فلت می توان این کار را انجام داد.

در مجموعه ما انواع فلت یا کاف ها وجود دارد و ما قطعا نیاز شما را برآورده خواهیم کرد، زیرا با وجود فراوانی انواع فلت و نوع آن در تلوزیون بسیار گسترده است. باید دقیقا همام مدل فلت در تعمیر تلویزیون استفاده شود. Top of FormBottom of Formتوجه به این نکته ضروری است که اگر بلافاصله پس از آب خوردگی  تلویزیون را از برق بکشید، مطمئناً آسیب کمتری به پنل دستگاه خواهد خورد.

انجام تعمیرات بک لایت تلویزیون ال جی در تهران

نوربک لایت تلویزیون ال جی در واقع همان چراغ های LED پشت صفحه نمایش است که می توان گفت بیشترین مصرف را در تلویزیون دارد. Top of Form

Bottom of Form

و نوع و شکل آن از مدلی به مدل دیگرتلویزیون ها متفاوت است. مثلا یک مدل با مدل دیگر تلویزیون ال جی کاملا متفاوت است. باید از بک لایت مخصوص همون سری از دستگاه استفاده شود.

 

 

شایع ترین ایرادات کانال های تلویزیون ای جی

 • تلویزیون های ال جی همه کانال ها را دریافت نمی کنند.
 • صدا در کانال های تلویزیون ال جی قطع می شود.
 • پریدن کانال های تلویزیون
 • نویز داشتن کانال های تلویزیون ال جی.
 • تلوزیون ال جی نمی تواند کانال دریافت کند.

برای حل هر 5 مشکل ذکر شده در عنوان بالا، راه حل های کلی که می توان بیان کرد عبارتند از:

 • در این صورت ابتدا باید بررسی کنید که آنتن و سیم های ارتباطی صحیح باشند.
 • برای این کار حتما آنتن هوایی را چک کنید.
 • سیم ها و دوشاخه های متصل به تلویزیون را بررسی کنید.
 • و در صورت امکان آنتن دیگر را با تلویزیون بررسی کنید تا ببینید مشکل از کجاست.
 • اگر مطمئن شدیم آنتن معیوب است، همه کانال ها را حذف کنید.
 • برای این کار می توانید از منو، منوی گزینه ها، تنظیم مجدد کارخانه و بازگردانی دستگاه به حالت اولیه خود را انتخاب کنید.
 • بعد کانال یابی مجدد را انجام دهید
 • اگر این مشکلات را بررسی کرده اید و ایراد حل نشد، لطفاً با ارسال درخواست تعمیر تلویزیون ال جی خود، با تکنسین های تی وی مارستان تماس بگیرید.

 

آیا تلویزیون ال جی قابل تعمیردر محل است؟

کلیه تعمیر تلویزیون ال جی توسط تکنسین های تی وی مارستان در محل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن انجام می ‌شود. فقط کافی است وارد سایت تی وی مارستان شوید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

بررسی تعمیر تلویزیون ال جی در محل

هزینه تعمیر تلویزیون Lg

انواع ایرادات برای تلویزیون ال جی پیش می آید. تکنسین های حرفه ای تی وی مارستان بسته به نوع ایراداتی که برای دستگاه شما پیش می آید ،در محل تلویزیون ال جی برای رفع مشکل حضور خواهند یافت. پس از بررسی هزینه تعمیرات به شما مشتری گرامی اطلاع خواهند داد.

 

خدمات تلویزیون ال جی در تی وی مارستان

ال جی یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در جهان است که از فناوری پیشرفته و به روز برای تولید محصولات خود استفاده می کند. استانداردهای ال جی تعمیرات آن را تخصصی کرده است و تنها تعمیرگاه‌های مجرب و حرفه ای که با جدیدترین فناوری های به کار رفته در طراحی پیچیده مدل های جدید تلویزیون ال جی آشنایی کامل دارند، قابل انجام است.

تی وی مارستان با صدها متخصص تعمیر تلویزیون، خدمات نصب حرفه ای و کوتاه مدت تلویزیون ال جی و تعمیر در محل را ارائه می دهد. همچنین در صورت نیاز به انتقال دستگاه خود به کارگاه تلویزیون اختصاصی ما، تمامی مراحل جابجایی و بازگرداندن تلویزیون ال جی بر عهده تکنسین های فنی تی وی مارستان و رایگان خواهد بود.

با بیش از صدها تعمیر موفق در چندین مدل تلویزیون ال جی، مشکل تلویزیون شما از جمله خاموش شدن ناگهانی ، قطع تصویر، قطع شدن صدا، نویز تصویر، بهم ریختن تصاویر و… به صورت اصولی و استاندارد حل می شود.

ما ارزش تلویزیون شما را می دانیم. بنابراین برای اطمینان خاطر، تلویزیون ال جی شما در طول تعمیر کاملاً بیمه شده است و شرکت برای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده، چند ماه گارانتی بعد از تعمیر از طرف شرکت دریافت خواهید کرد.

 

تی وی مارستان کدام مدل های تلویزیون ال جی را تعمیر می کند؟

جای نگرانی نیست، ما تمامی مدل های ال جی را با کیفیت های HD، LED، LCD، OLED،Plasma و…در تمامی سایزهای مختلف پوشش و تعمیر می کنیم. معمولا اجزایی مانند  بک لایت تلویزیون ال جی، پاور تلویزیون ال جی، صفحه نمایش و قطعات صدا، ویدئو، پورت HDMI، دکمه‌های دستگاه، کنترل از راه دور و… اغلب با مشکلاتی مواجه می‌شوند یا خرابی های مختلفی از کار می‌افتند. Top of Form

Bottom of Form

اولویت کارشناسان تلویزیون ال جی ما تعمیر قطعات است نه تعویض. با این حال، هر قطعه ای که ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد، مطابق با اصول استاندارد ال جی تعمیر یا تعویض قطعات اصلی می شود.